Přeskočit na obsah stránky

Telekomunikační systémy v širokém spektru

Menu

O nás > Profil firmy

Profil firmy

Základní nosný program společnosti B PLUS TV tvoří spektrum výrobních činností a poskytování služeb pro zákazníky z oboru telekomunikací.

Výroba je zaměřena na segment televizních vysílačů, opakovačů a převaděčů malého a středního výkonu. A to jak v klasických pásmech UHF/VHF, tak v oblasti mikrovlnných kmitočtů v pásmech 2,5 GHz a 12 GHz.  S postupující digitalizací pozemního televizního vysílání přicházíme na trh s novými produkty pro standard DVB-T.
Další výrobní oblastí jsou mikrovlnné spoje pro přenos audio/video signálů i datových signálů v pásmech 5.8, 10.3 a 24 GHz.
Třetím výrobním oborem je systém bezdrátového obecního rozhlasu s napojením na Jednotný systém varování a vyrozumění v České republice a na Slovensku.
V neposlední řadě projektujeme a vyrábíme produkty z oblasti speciální výroby a také široké spektrum zařízení pro radioamatérské účely.
Na základě specifických požadavků našich zákazníků projektujeme a vyrábíme malosériově nejrůznější zakázkové moduly pro rádiová a koncová telekomunikační zařízení.

V oblasti služeb pro zákazníky jsme zaměřeni zejména na poskytování telekomunikační služby šíření televizního signálu a dále na výstavbu a servis telekomunikačních zařízení převážně z našich dodávek.