Přeskočit na obsah stránky

Telekomunikační systémy v širokém spektru

Menu

Produkty > Vodostop > Novinky

Novinky

18.10. 2011 Dne 17.10. 2011 byla zveřejněna zpráva o chystaném zvýšení cen vodného a stočného na území ČR až o 30% v roce 2012, více zde

29. 8. 2011 Dnes na většině území ČR platíme za 1 kubický metr studené pitné vody v průměru Kč 60,- (vodné/stočné). Z dobře informovaných zdrojů vám  s politováním sděluji, že tato cena je neudržitelná a brzy se dostane na hranici Kč 100,-/1 m3. Plánovaná cena vody je někde kolem Kč 150,-/1 m3 studené pitné vody. Sděluji vám tuto informaci proto, že často na svých seznamovacích cestách se systémem Vodostop slýchám, že cena vody je tak nízká, že je to lidem jedno, šetřit není třeba, nám se nic nestane a podobně. Že bude vody brzy nedostatek si nikdo ani nepřipouští.

Je s podivem, že lidé vydají statisíce za zateplenou fasádu, výměnu oken, tepelné čerpadlo, úsporné žárovky, zabezpečí své obydlí či firmu alarmem, požárními čidly, mřížemi, ochrankou. Na jednu věc ale stále zapomínají a přitom následky zná snad každý. Ochrana před vodou.

Pokud není ochrana komplexní, je vlastně nefunkční. Málokdo si uvědomuje nebezpečí, které je skryto ve vodovodních rozvodech a na ně napojených spotřebičích a zařízeních. Vodovodní rozvody jsou vedeny v zemi, ve zdech, je tedy minimální kontrola jejich stavu a nehraje roli zda jsou nové nebo staré.         Ve vodovodních rozvodech dochází k neustálým změnám tlaků, rázům, pnutí. O skrytých únicích ani nemusíte vědět a zbytečně tak platíte vyšší účty                          za "spotřebovanou" vodu. Protékající toalety jsou další bezednou dírou do vašeho konta. Havárie vodovodního rozvodu pak způsobí i větší škody než oheň. Voda není vidět jako kouř, není cítit. Zásah přichází mnohem později. Odstranění následků stojí nadměrné úsilí a další vynaložené finanční prostředky a čas.

Není výhodnější událostem předcházet? Seznamte se s ojedinělým zařízením systémem Vodostop, skělou prevencí a nezbytným standardem ochrany vašeho majetku a financí spojených s užíváním vody.

Nově je připraven systém Vodostop Multi pro větší hotely, penziony, domovy pro seniory, bytové domy se stálou 24 hodinovou recepční službou. Informace na vyžádání telefonicky.