Přeskočit na obsah stránky

Telekomunikační systémy v širokém spektru

Menu

Produkty > Vodostop > Řešení pro domácnosti

Řešení pro domácnosti

ŘEŠENÍ PRO DOMÁCNOSTI

Pokud přemýšlíte, jak ušetřit nemalé finanční prostředky, jste na správném místě. Systém Vodostop Vám tento problém vyřeší. Jak? Zde je řešení.

Systém Vodostop je svojí funkcí a svým širokým využitím významným bezpečnostním prvkem, který by neměl chybět v žádné zodpovědné domácnosti nebo firmě. Systém Vodostop preventivně a nepřetržitě chrání Váš movitý i nemovitý majetek před poškozením nebo zničením vodou v důsledku možné havárie vodovodních rozvodů nebo připojených zařízení k těmto rozvodům. Systém Vodostop nejenže přímo Váš majetek chrání, ale také Vám ušetří nemalé finanční prostředky zamezením nežádoucího spotřebovávání vody. Zde jeden příklad za všechny.

MÁME PRO VÁS PÁR OTÁZEK

Vytopili jste v minulosti sami sebe? Vaše sousedy? Že ne? A myslíte si, že je  to tak napořád? A pokud se Vám již taková příhoda stala, zamysleli jste se nad tím, že takovou pohromu financujete dvakrát? Jak je to možné? V prvé řadě zaplatíte škody způsobené vodou a poté samozřejmě spotřebovanou vodu v podobě vodného – stočného. Že jste pojištěni? Máte čas vyřizovat pojistnou událost? Dostanete zaplaceno za vše, co bylo zničeno nebo poškozeno? Máte čas na opravy? Uzavíráte vždy při opuštění domova, kanceláře, firmy hlavní přívod vody do těchto prostor? Děláte to i před spaním? Víte, že jedna vodovodní baterie je schopná vypustit až 1000 l vody za 1 hodinu? Víte, že jen protékající WC Vás může přijít na 400,- Kč za jediný den? Čas od času se zapomene otevřená baterie a peníze vytékají rovnou do kanalizace. Jste překvapeni při vyúčtování vodného a stočného? A teď si představte větší havárii. Voda není cítit nebo vidět jako kouř a plameny a až ano, je zpravidla pozdě. S tím je však konec! Investice do Vodostopu se Vám několikanásobně rychle vrátí.

VAŠE ŘEŠENÍ JE

 

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím dotazů na úvodní stránce, v co nejkratší lhůtě Vám zajistíme autorizovaného dodavatele systému Vodostop ve Vašem regionu, případně systém Vodostop nainstaluje naše společnost.

Prodejem a instalací to pro nás nekončí, ale začíná. Zakoupením systému Vodostop získáváte nárok na bezplatné poradenství při řešení různých variant nastavování systému Vodostop po celou dobu užívání zařízení, záruční a pozáruční servis, aktuální informace o novinkách spojených se systémem Vodostop a jejich zakomponování do Vašeho systému  za výhodnějších podmínek a mnoho dalších výhod spojených s užíváním systému Vodostop.  Cena systému Vodostop je zaváděcí. Nemůžeme vyloučit budoucí zvýšení ceny tohoto bezpečnostního  zařízení.

 

VODOSTOP, VAŠE CESTA K ÚSPORÁM!