Přeskočit na obsah stránky

Telekomunikační systémy v širokém spektru

Menu

HAM Radio > Aktivity > OK2ER > Testovací stránka

Testovací stránka

Ahoj,

budu se učit!

 • Následuje text Speciální výroba!

  Speciální výroba


  http://www.btv.cz/specialni-vyroba

  Paralelně s nosnými programy BTV-vysílací technikou a bezdrátovým rozhlasem BOR- inženýři a technici BTV uplatnili a uplatňují své znalosti a zkušenosti v mnoha aplikacích vysokofrekvenčních i jiných oblastech elektronických systémů.
  BTV realizovala desítky aplikací ve speciálním vývoji a výrobě- monitorovací systémy, moduly pro mikrovlnnou a radiolokační techniku, speciální měřicí systémy, úpravu oblačného radaru v pásmu 35 Ghz pro Ústav fyziky atmosféry České akademie věd, špičkový přijímač satelitního signálu družice Alphasat v pásmech 19 a 39 GHz pro tentýž Ústav, originální bezdrátový systém školního rozhlasu, up-down ofdm konvertor pro VŠB Ostrava, systém časomíry, výjezd požárních vozidel a v neposlední řadě speciální anténní systémy a RF měření.
  Společnost BTV nabízí svým zákazníkům více než 20 let zkušeností, inovací, expertizy a talentu, které hned tak někde nenajdou.
  Oblíbenou specialitou našeho technického úseku je řešit zdánlivě „neřešitelné“.
  Specializujeme se na vývoj a výrobu speciálních zákaznických řešení. Disponujeme kvalitními měřicími přístroji do 40 Ghz. Tyto skutečnosti nám umožňují realizovat téměř jakékoli – i ty nejnáročnější- požadavky zákazníka v mnoha oblastech telekomunikační a mikrovlnné techniky.

Fotogalerie

Kalorimetr Kalorimetry-montáž X Band zesilovač